O nas

Biuro Rachunkowe Poznań – Tiplex Sp. z o.o.  to zespół wysoko wykwalifikowanych doradców z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze Biuro Rachunkowe opiera  działania na kompleksowych rozwiązaniach wspomagających realizację bieżących procesów związanych z księgowością, obsługą kadrowo-płacową i prawną.

Gwarantujemy pełne wsparcie dla firm, niezależnie od formy prawnej oraz wielkości przedsiębiorstwa, poprowadzimy rzetelnie Twoją księgowość.

Wieloletnie doświadczenie dało nam podstawy do poszerzenia swoich kompetencji o doradztwo i wspomaganie procesów przekształcania firm oraz fuzji i dzielenia spółek.

Dzięki opracowaniu wspólnej strategii nie tylko zajmujemy się działaniami formalnymi ale dbamy o wybranie najlepszych rozwiązań w pełni dbających o Państwa interesy.

Zgodnie z naszą polityką:  opieramy się na ciągłym rozwoju, zarówno technicznym jak i merytorycznym.

Swoje działania wspieramy zinformatyzowanymi systemami i obszerną wiedzą co w powiązaniu z pasją jest gwarancją solidnego wsparcia dla naszych klientów.

Chcemy budować długoterminowe relacje biznesowe oparte za wzajemnym zaufaniu i indywidualnym podejściu do każdej współpracy.

Zapewniamy poufność i bezpieczeństwo przekazanych nam informacji. Zaprowadzamy do naszego biura rachunkowego w Poznaniu.